Totalizator Sportowy zapewnia nam bardzo duże ilości rozrywki. Dlaczego? Bo możemy tu zagrać w naprawdę różne rodzaje gier. A co więcej, możemy nawet na tym zarobić i to nie małe pieniądze.

Czym jest kaskada?

Kaskada to jedna z najbardziej popularnych gier. Aby rozpocząć grę należy zakupić dwa losy, a dokładnie dwa zestawy liczb. Dostajemy je wybrane losowo. Są one unikalne, dlatego tylko my je posiadamy. Płacimy zaledwie dwa złote, a posiadamy dwie szanse na wygranie sporych ilości gotówki. Liczby znajdują się w przedziale od 1 do 24. Jednak ciągi liczb to różne kombinacje kolejności liczb.

Skąd wiedzieć czy wygraliśmy?

Aby wiedzieć czy wygraliśmy musimy sprawdzić wyniki. Kaskada wyniki prezentuje codziennie o godzinie 14. Możemy sprawdzić je również w internacie. Wygrywamy najniższą nagrodę, kiedy w jednym z dwóch ciągów powtórzy się osiem liczb. Jest to zaledwie dwa złote. Jeśli trafimy wszystkie dwanaście liczb, to osiągamy główną nagrodę. Jest to dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych.
Aby wygrać potrzebujemy przede wszystkim trochę szczęścia. Trzeba próbować. Może w końcu szczęście się do nas uśmiechnie.